کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون

کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون

کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون و فراوردهای غذایی گلگون توسط شرکت صنایع غذایی کنعان تجارت شرق(گلگون). شرکت کنعان تجارت شرق تولید کننده انواع کمپوت کنسرو مربا و رب گوجه فرنگی با نام تجاری گلگون را تولید می نماید.شما اگر به دنبال خرید عمده محصولات مواد غذایی گلگون از جمله خرید عمده رب گوجه فرنگی گلگون و فروش عمده رب گوجه فرنگی گلگون از کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون و شرکت صنایع غذایی کنعان تجارت شرق و نمایندگی فروش رب گوجه فرنگی گلگون در قزوین کرج اردبیل زاهدان مرکزی ایلام و  اطلاع از لیست قیمت رب گوجه فرنگی گلگون امروز و قیمت عمده رب گوجه فرنگی گلگون با مدیر فروش کارخانه ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون

کنعان تجارت شرق(گلگون). شرکت کنعان تجارت شرق تولید کننده انواع کمپوت کنسرو مربا و رب گوجه فرنگی با نام تجاری گلگون ( کارخانه رب گوجه فرنگی کتی)در سال ۱۳۹۳ با هدف تولید محصولاتی با کیفیت بالا و صد در صد طبیعی و در راستای ارتقاء سلامت افراد چامعه فعالیت خود را اغاز نمود.

همچنین این شرکت در همان ابتدای فعالیت خود با بهرگیری از نیروهای متخصص و همچنین واردات جدیدترین تچهیزات صنایع غذایی مجموعه ای را پدید آورده،

در خور ارزش های مردم عزیزمان. شما عزیزان جهت خرید رب گوجه فرنگی گلگون عمده از درب کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون و فروش عمده رب گوجه فرنگی گلگون از درب کارخانه رب گلگون با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون
کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون

فراوردهای غذایی گلگون

فعالیت عمده این شرکت بر تولید رب گوجه فرنگی استواراست.

که توانسته بالاترین کیفیت رب گوجه را با بالاترین بریکس و صد در صد طبیعی به بازار عرضه نماید و به همین دلیل به لطف خداوند در مدت زمان اندکی توانسته سهم مناسبی را نه دربازار،بلکه درقلب های مصرف کنندگان به خود اختصاص دهد تا قدم کوچکی باشد برای حضوری سبز در خانه های شما. شما می توانید جهت خرید رب گوجه فرنگی گلگون فروش عمده محصولات گلگون و اطلاع از لیست قیت رب گوجه فرنگی گلگون و محصولات دیگر کارخانه رب گوجه فرنگی گلگون با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت رب گوجه گلگون امروز

رب گوجه فرنگی تولیدی در این شرکت با نام تجاری گلگون به بازار عرضه شد که در واقع برند رب گوجه فرنگی گلگون،یکی از ۱۰ برندی است که شرکت توانسته آن را در سبد کالای خود قرار دهد.از جمله برندهای دیگر شرکت برند بره نشان و پیژاله میباشد و به همین دلیل است که تعدادی از شرکت ها ی تولیدی و مجله های صنایع غذایی ، بنیانگذار این شرکت،جناب مهندس فروغی را از نظر کیفیت محصول و تعدد برند،به پدر رب گوجه فرنگی ایران لقب داده اند جهت اطلاع از قیمت رب گوجه فرنگی گلگون و قیمت عمده رب گوجه فرنگی گلگون برای خرید عمده رب گوجه فرنگی گلگون و فروش عمده رب گوجه فرنگی گلگون با مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرید.

خرید رب گوجه فرنگی کتی از کارخانه

فروش رب گوجه فرنگی کتی از کارخانه

نمایندگی فروش رب گوجه گلگون در کشور

کارخانجات صنایع غذایی گلگون در نظر دارد تا تمامی استاندارهای جهانی را در محصولات تولیدی خود ایجاد کند تا بتواند با این کار به تولید ملی و کیفیت ملی کمک شایانی نمایید و تمامی اهداف خود را در این راستا پیش می برد تا بتواند یکی از پیشتازان در صنعت صادرات رب گوجه فرنگی گلگون به تمامی کشورهای دنیا باشد.

صادرات رب گوجه فرنگی گلگون

منبع:tarahysite.blog.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم