کارخانه رب گوجه فرنگی کتی

کارخانه رب گوجه فرنگی کتی

کارخانه رب گوجه فرنگی کتی و فراوردهای غذایی کتی توسط شرکت صنایع غذایی سهولان گستر مهر البرز آغاز به کار کرده است. شما اگر به دنبال خرید عمده محوصلات کتی از جمله خرید عمده رب گوجه فرنگی کتی و فروش عمده رب گوجه فرنگی کتی از کارخانه رب گوجه فرنگی کتی و شرکت صنایع غذایی سهولان گستر و نمایندگی فروش رب گوجه فرنگی کتی در قزوین کرج اردبیل زاهدان مرکزی ایلام و  اطلاع از لیست قیمت رب گوجه فرنگی امروز و قیمت عمده رب گوجه فرنگی کتی با مدیر فروش کارخانه ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی کتی

شرکت صنایع غذایی سهولان گستر مهر البرز ( کارخانه رب گوجه فرنگی کتی)در سال ۱۳۹۳ با هدف تولید محصولاتی

با کیفیت بالا و صد در صد طبیعی و در راستای ارتقاء سلامت افراد چامعه فعالیت خود را اغاز نمود.

همچنین این شرکت در همان ابتدای فعالیت خود با بهرگیری از نیروهای متخصص و همچنین واردات جدیدترین تچهیزات صنایع غذایی مجموعه ای را پدید آورده،

در خور ارزش های مردم عزیزمان. شما عزیزان جهت خرید رب گوجه فرنگی کتی عمده از درب کارخانه رب گوجه فرنگی کتی و فروش عمده رب گوجه فرنگی کتی از درب کارخانه کتی با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

فراوردهای غذایی کتی

فعالیت عمده این شرکت بر تولید رب گوجه فرنگی استواراست.

که توانسته بالاترین کیفیت رب گوجه را با بالاترین بریکس و صد در صد طبیعی به بازار عرضه نماید و به همین دلیل به لطف خداوند در مدت زمان اندکی توانسته سهم مناسبی را نه دربازار،بلکه درقلب های مصرف کنندگان به خود اختصاص دهد تا قدم کوچکی باشد برای حضوری سبز در خانه های شما. شما می توانید جهت خرید رب گوجه فرنگی کتی فروش عمده محصولات کتی و اطلاع از لیست قیت رب گوجه فرنگی و محصولات دیگر کارخانه کتی با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

قیمت رب گوجه کتی امروز

رب گوجه فرنگی تولیدی در این شرکت با نام تجاری کتی به بازار عرضه شد که در واقع برند رب گوجه فرنگی کتی،یکی از ۱۰ برندی است که شرکت توانسته آن را در سبد کالای خود قرار دهد.از جمله برندهای دیگر شرکت برند بره نشان و پیژاله میباشد و به همین دلیل است که تعدادی از شرکت ها ی تولیدی و مجله های صنایع غذایی ، بنیانگذار این شرکت،جناب مهندس فروغی را از نظر کیفیت محصول و تعدد برند،به پدر رب گوجه فرنگی ایران لقب داده اند جهت اطلاع از قیمت رب گوجه فرنگی کتی و قیمت عمده رب گوجه فرنگی کتی برای خرید عمده رب گوجه فرنگی کتی و فروش عمده رب گوجه فرنگی با مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرید.

خرید رب گوجه فرنگی کتی از کارخانه

فروش رب گوجه فرنگی کتی از کارخانه

نمایندگی فروش رب گوجه فرنگی کتی در کشور

کارخانجات صنایع غذایی کتی در نظر دارد تا تمامی استاندارهای جهانی را در محصولات تولیدی خود ایجاد کند تا بتواند با این کار به تولید ملی و کیفیت ملی کمک شایانی نمایید و تمامی اهداف خود را در این راستا پیش می برد تا بتواند یکی از پیشتازان در صنعت صادرات رب گوجه فرنگی به تمامی کشورهای دنیا باشد.

منبع:tarahysite.blog.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم