کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند و فراوردهای غذایی استارلند توسط شرکت صنایع غذایی هادینگ تسکو (کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند). شرکت تسکو تولید کننده انواع کمپوت کنسرو مربا و رب گوجه فرنگی با نام تجاری استارلند را تولید می نماید.شما اگر به دنبال خرید عمده محصولات مواد غذایی استارلند از جمله خرید عمده رب گوجه فرنگی استارلند و فروش عمده رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند و شرکت صنایع غذایی استارلند و نمایندگی فروش رب گوجه فرنگی استارلند در قزوین کرج اردبیل مشهد زاهدان تهران دزفول  و اطلاع از لیست قیمت رب گوجه فرنگی استارلند امروز و قیمت عمده رب گوجه فرنگی استارلند با مدیر فروش کارخانه ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند و شرکت تسکو تولید کننده انواع کمپوت کنسرو مربا و رب گوجه فرنگی با نام تجاری استارلند ( کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند)در سال ۱۳۹۰ با هدف تولید محصولاتی با کیفیت بالا و صد در صد طبیعی و در راستای ارتقاء سلامت افراد چامعه فعالیت خود را اغاز نمود.

همچنین این شرکت در همان ابتدای فعالیت خود با بهرگیری از نیروهای متخصص و همچنین واردات جدیدترین تچهیزات صنایع غذایی مجموعه ای را پدید آورده،

در خور ارزش های مردم عزیزمان. شما عزیزان جهت خرید رب گوجه فرنگی استارلند عمده از درب کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند و فروش عمده رب گوجه فرنگی استارلند از درب کارخانه رب استارلند با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند
کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

فراوردهای غذایی استارلند

فعالیت عمده این شرکت بر تولید رب گوجه فرنگی استواراست.

که توانسته بالاترین کیفیت رب گوجه را با بالاترین بریکس و صد در صد طبیعی

به بازار عرضه نماید و به همین دلیل به لطف خداوند در مدت زمان اندکی توانسته سهم مناسبی را نه دربازار،بلکه درقلب های مصرف کنندگان به خود اختصاص دهد.

تا قدم کوچکی باشد برای حضوری سبز در خانه های شما.

شما می توانید جهت خرید رب گوجه فرنگی استارلند فروش عمده محصولات استارلند و اطلاع از لیست قیت رب گوجه فرنگی استارلند و محصولات دیگر کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند
کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

قیمت رب گوجه استارلند امروز

رب گوجه فرنگی تولیدی در این شرکت با نام تجاری استارلند به بازار عرضه شد که در واقع برند رب گوجه فرنگی استارلند ،یکی از ۱۰ برندی است که شرکت توانسته آن را در سبد کالای خود قرار دهد.از جمله برندهای دیگر شرکت اف کی میباشد.

و به همین دلیل است که تعدادی از شرکت ها ی تولیدی و مجله های صنایع غذایی ، بنیانگذار این شرکت،جناب مهندس فروغی را از نظر کیفیت محصول و تعدد برند،به پدر رب گوجه فرنگی ایران لقب داده اند جهت اطلاع از قیمت رب گوجه فرنگی گلگون و قیمت عمده رب گوجه فرنگی گلگون برای خرید عمده رب گوجه فرنگی استارلند و فروش عمده رب گوجه فرنگی استارلند با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

خرید رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه

خرید رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه استارلند در کارخانه رب گوجه فرنگی ایران. جهت خرید عمده رب گوجه استارلند و فروش عمده رب گوجه فرنگی استارلند به صورت مستقیم از کارخانه با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

هلدینگ تیسکو میکوشد تا گامهای مهمی را در زمینه توسعه تولید محصولات ، فروش ، بازاریابی و صادرات و ایجاد اشتغال برای جوانان برداشته و سهمی ارزشمند در پیشرفت این مرز و بوم داشته باشد.

هدف تیسکو همواره علاوه بر ارائه کیفیت بی نظیر ، نوآوری در طعمها و مزه ها و نیز ایجاد بسته بندیهای خاص با گرافیک حرفه ای در راستای تمایز با رقبا میباشد.

هلدینگ تیسکو بر آن است تا با ایجاد شبکه یکپارچه تولید تا مصرف ، گامهای بزرگی را در جهت تامین محصولات با کیفیت و سالم در راستای رفع نیاز مصرف کنندگان داخلی و نیز مصرف کنندگان سرتاسر جهان برداشته و سهمی ارزشمند در تولید ثروت ملی و شکوفایی کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

فروش رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه

فروش رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه استارلند به صورت مستقیم و بریکس مناسب در کارخانه رب گوجه ایران. شما می توانی جهت خرید عمده رب گوجه فرنگی استارلند و فروش عمده رب گوجه استارلند و اطلاع از قیمت رب گوجه فرنگی استارلند با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۲۶۰۴۱۲ کارخانه ارتباط بگیرید.

شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ تیسکو عبارتند از :

  • صنایع غذایی استارلند : تولید و عرضه محصولات غذایی
  • صنایع غذایی پتی فود : تولید و عرضه محصولات غذایی
  • اف ایکس : تولید و عرضه محصولات شوینده و سلولزی
  • شرکت تعاونی حامی اقتصاد سلامت تیرازیس : فروشگاههای زنجیره ای تیرازیس با بیش از ۱۵ شعبه فعال در استان فارس

صنایع عذایی استارلند درراستای توجیه برنامه های بلند مدت خود قصد دارد باایجاد گروه متشکل از چندین مجموعه تولیدی درقالب شهرک صنعتی در راستای تولید انواع محصولات غذایی از قبیل سبد کامل کنسروجات غیرگوشتی ، سبد کامل ترشیجات ، رب گوجه فرنگی وهچنینن توسعه سبد مرباجات به سه گروه رژیمی ، کم شیرین و پر شیرین تولید انواع ژله مربا و سس های شیرین مخصوص غذا وسالاد گامهای مهمی بردارد.

کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند
کارخانه رب گوجه فرنگی استارلند

نمایندگی فروش رب گوجه استارلند در کشور

کارخانجات صنایع غذایی استارلندر نظر دارد تا تمامی استاندارهای جهانی را در محصولات تولیدی خود ایجاد کند تا بتواند با این کار به تولید ملی و کیفیت ملی کمک شایانی نمایید و تمامی اهداف خود را در این راستا پیش می برد تا بتواند یکی از پیشتازان در صنعت صادرات رب گوجه فرنگی استارلند به تمامی کشورهای دنیا باشد. جهت صادرات رب گوجه فرنگی استارلند از کارخانه به صورت مستقیم و صادرات رب گوجه استارلند به اروپا آسیا میانه و غرب آسیا می توایند با مدیر فروش ۰۹۱۰۲۶۶۰۴۱۲ ارتباط بگیرید.

صادرات رب گوجه فرنگی استارلند

هلدینگ تیسکو درسال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت درحوزه FMCG (صنایع غذایی و بهداشتی) تاسیس گردید.

این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی و به روز و استفاده از متخصصین و کارشناسان حرفه ای سعی در ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب در راستای تامین نیاز مصرف کنندگان را دارد که در این راستا فعالیت خود را با تاسیس فروشگاههای زنجیره ای تیرازیس در استان فارس آغاز نمود که هم اکنون با بیش از ۱۵ شعبه فعال و اشتغال مستقیم بیش از ۵۰۰ نفر نیروی کار بعنوان یکی از فروشگاههای زنجیره ای موفق ، محبوب و حامی مصرف کنندگان در شهر شیراز شناخته میشود.

منبع:tarahysite.blog.ir

starlandfood.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم