خانه / صادرات / صادرات رب گوجه فرنگی از کارخانه

صادرات رب گوجه فرنگی از کارخانه

صادرت رب گوجه فرنگی به صورت عمده از کارخانه با بریکس 27 و غلظت مناسب به کشور های روسیه  عراق سوریه امارت ترکیه افغانستان هند اروپا قزاقزستان . شما می توانید برای خرید عمده رب گوجه فرنگی صادرتی و صادرت رب گوجه فرنگی اسپتیک و صادرت رب گوجه و اطلاع از قیمت امروز رب گوجه فرنگی صادرتی با مدیر فروش 0910226412 کارخانه رب گوجه ایران در ارتباط باشید.

صادرات رب گوجه فرنگی عمده

صادرت رب گوجه فرنگی عمده و خرید رب گوجه صادرتی فروش رب گوجه صادرتی به صورت مستقیم از کارخانه با بریکس مناسب در کارخانه رب گوجه ایران.

با توجه به کیفیت بالای رب گوجه فرنگی ایرانی طراوت و عاری بودن آن از هرگونه‌ ماده شیمیایی و رنگ های مصنوعی، استقبال از این محصول غذایی در بین خریداران داخلی و خارجی افزایش یافته است.

به همین علت، شرکت تولید کننده رب گوجه طراوت با افزایش سطح کیفی محصولات خود و ارائه آنها در بسته بندی های مختلف و در اوزان گوناگون، شرایطی را مهیا کرده که رضایت خاطر مشتریان بیش از پیش فراهم گردد.

از دیگر نکات موثر در افزایش میزان صادرات رب گوجه فرنگی طراوت به بسیاری از نقاط دنیا، قیمت های مناسب آن در مقایسه با انواع محصولات مشابه است.

برای خرید رب گوجه طراوت می توان به سایت اینترنتی معتبر فروش این محصولات مراجعه کرده و اقدام‌ به ثبت سفارش آنلاین به میزان دلخواه نمود و سفارشات خود را در هر نقطه ای از ایران و دیگر نقاط جهان تحویل گرفت.  جهت صادرت رب گوجه فرنگی با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید.

صادرات رب گوجه فرنگی
صادرات رب گوجه فرنگی

صادرت رب گوجه فرنگی با بریکس عالی

صادرت رب گوجه فرنگی با بریکس مناسب و عالی در کارخانه رب گوجه ایران.

صادرات رب گوجه فرنگی ایران طی سال‌های اخیر روند فزاینده‌ای داشته است به طوریکه تنها در سال ۹۶، با بیش از ۲۵ درصد رشد نسبت به دو سال قبل از آن، عدد ۱۳۳ هزار تن در سال را نشان می‌دهد.

کشور جمهوری آذربایجان نیز یکی از عمده خریداران رب گوجه فرنگی ایران میباشد که عموما از طریق بازارچه های مرزی به این کشور صادر میشود.

مشکلات وجوددر صادرات رب گوجه فرنگی: قیمت تمام شده بالا، افزایش قیمت مواد اولیه محصول، هزینه حمل و نقل

ایران بعد از کشور ترکیه در منطقه یکی از بزرگترین صادرکنندگان رب گوجه فرنگی میباشد.

جهت صادرت رب گوجه فرنگی با بریکس مناسب و غظلت عالی و خرید عمده رب گوجه صادارتی از کارخانه با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید.

کشور ایران به دلیل داشتن تنوع آب و هوایی، همواره در میان ۱۰ کشور برتر تولیدکننده گوجه فرنگی در دنیا قرار داشته است.

گوجه فرنگی تقریبا در تمام ایام سال در نقاط مختلف کشور کشت می‌شود و این به لطف ۴ فصل بودن ایران است.

sadgol doy pack tomato paste 1 compressor کارخانه رب گوجه ایران

صادرات رب گوجه فرنگی اسپتیک

به عنوان مثال در فصل‌های گرم، مناطق سردسیر مثل خراسان، زنجان و گلستان و در فصل‌های سرد، مناطق گرمسیر مثل فارس و بوشهر تولید کننده گوجه فرنگی هستند.

از فراورده های مهم گوجه رب می باشد که به صورت های مختلفی تولید می شود که یکی از مهمترین آنها اسپتیک می باشد.جهت صادرت رب گوجه فرنگی با بریکس مناسب و غظلت عالی و خرید عمده رب گوجه صادارتی از کارخانه با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید.

این محصول به صورت عمده صادر می شود و کیفیت و ماندگاری بالایی دارد. برای صادرت رب گوجه فرنگی اسپتیک و خرید عمده رب گوجه اسپتیک از کارخانه با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید.

خرید رب تضمینی رب گوجه فرنگی اسپتیک صادراتی این اعتماد را به مشتریان داده که آن را با خیالی آسوده تهیه کنند و مصرف نمایند

خرید به صورت تضمینی این امکان را به مشتری می دهد که اگر کیفیت مطلوبی نداشته باشد آن را بر گردانند.

فارس بزرگترین تولید گوجه فرنگی در کشور میباشد. استان بوشهر نیز بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در فصل پاییز و زمستان را به خود اختصاص داده است.

گوجه فرنگی برداشت شده در  دشت مغان یکی از بهترین ارقام گوجه فرنگی جهت تولید رب میباشد که عموما شرکتهای تولید کننده رب گوجه فرنگی تمایل بسیار زیادی جهت تامین مواد اولیه خود از این منطقه دارند.

صادرات رب گوجه فرنگی
صادرات رب گوجه فرنگی

صادرات رب گوجه فرنگی به روسیه

صادرت رب گوجه فرنگی اسپتیک فله با بریکس مناسب به روسیه.
کارخانه رب گوجه ایران تولید کننده رب گوجه فرنگی در بسته بندی و وزن هایمختلف با بریکس های 20-18% و29-27%  آماده صادرت محصولات با کیفیت خود به کشور های روسیه عراق تاجیکستان عراق سوریه امارت افغانستان.. می باشد.

  • ظروف شیشه ای 250- 750- 1000- 1500 گرم
  • قوطی فلزی 400-800- 3000- 4000 گرم
  • بسته بندی حلبی10000 و 18000 گرم
  • رب گوجه فله ای
  • بشکه های اسپتیک 230 کیلو می باشد. تاجران و صادر کنندگان می تواند جهت خرید رب گوجه صادرتی با مدیر فروش 09102660412 کارخانه ارتباط برقرارا نمایید.

cropped unnamed کارخانه رب گوجه ایران

صادرات رب گوجه فرنگی به عراق

ا توجه به ظرفیتهای بالای تولید گوجه فرنگی در کشور و همچنین نگاه ویژه به صادرات غیر نفتی، کارخانه رب گوجه ایران قصد دارد.

حضور پر رنگی جهت صادرات رب گوجه فرنگی به عراق داشته باشد و با در نظر گرفتن کیفیت تولید و مواد اولیه گوجه فرنگی برانیم.

تا این محصول بسیار لذیذ و خوشمزه را به بازار مصرف عراق ارائه نماییم.

رب گوجه فرنگی به عنوان یکی از فرآورده‌هایی که با پردازش گوجه فرنگی تولید می‌شود، هم به عنوان یکی از چاشنی‌هایی که به غذاهای خانگی افزوده می‌شود،

هم به عنوان ماده‌ افزودنی در بسیاری از محصولات غذایی، دارای تقاضای مصرف بسیار بالایی در همه جای دنیا می‌باشد.

بدیهی است که صادرات رب گوجه فرنگی به عراق و دیگر کشورها نیازمند بکارگیری تکنولوژی های نوین در خط تولید رب و بسته بندی بهداشتی و اصولی است.

وضعیت تولید و صادرات رب گوجه فرنگی : رب گوجه فرنگی ایران با ظرفیت اسمی تولید 1 میلیـون و 300 هـزار تن در سال 95 که حدود 147 هزار تن به ارزش 203 میلیون دلار صادرات داشته است. کشورهای وارد کننده رب گوجه فرنگی از ایران به ترتیب عراق، افغانستان، امارات ، روسیه و قزاقستان می باشد.

محصولات غذایی کارخانه رب گوجه ایران یکی از پیشرفته ترین و مدرنترین خط تولید رب گوجه فرنگی را در اختیار دارد و انواع بسته بندی های روز دنیا را انجام میدهد.

بسته بندی در انواع قوطی های شیشه ای و فلزی، اسپتیک و ابتکار بسته بندی بصورت ساندیسی توسط صنایع غذایی کارخانه رب گوجه ایران انجام میشود و این محصول پر طرفدار را روانه بازارهای روسیه میکند. حهت خرید و صادرات رب گوجه فرنگی و خرید رب صادراتی با مدیر فروش 09102260412 کارخانه در ارتباط باشید.

خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان

صادرات رب گوجه فرنگی در سال ۹۹

زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران ضمن اشاره به روند مثبت ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان گفت: وزارت صمت کارت بازرگانی هیچ تولیدکننده‌ای را حتی برای یک روز هم تعلیق نکرده است.

حمید زادبوم در نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با فعالان و تشکلهای اقتصادی خراسان رضوی در محل اتاق بازرگانی مشهد اظهار داشت: با مصوبه آبان ماه وزارت صنعت، هر فردی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا کنون تعهد ارزی دارد چهار ماه مهلت دارد که ایفای تعهد کند به این نحو که یا در قبال ارزی که دریافت کرده، واردات در برابر صادرات کالا انجام دهد یا ارز خود را به یک واردکننده بفروشد.

به گزارش اقتصاددان به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، وی افزود: از آبان ماه امسال و از زمانی که آقای رزم حسینی تصدی این وزارتخانه را بر عهده گرفت موضوع روند ایفای تعهدات ارزی کاملا تغییر کرد و طی پیگیریهای مستمر در مدت کمتر از ۲ ماه این موضوع در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد.

ایران به عنوان دومین تولید کننده رب گوجه فرنگی در منطقه تلقی می شود ،

و نکته جالب توجه تر اینکه کیفیت رب گوجه تولیدی ایران به مراتب از محصولات تولیدی ترکیه بالاتر می باشد. بطوری که فروش رب گوجه فرنگی صادراتی ایران در کشورهایی چون روسیه ، افغانستان و عراق و آذربایجان با استقبال خوبی روبرو شده است.

تولیدکنندگان پس از تولید و بسته بندی محصولات غذایی می بایست مدارک لازم جهت صادرات را آماده نمایند. بعد از این مرحله محصولات جهت بازرسی به گمرک ارائه میشوند تا مراحل ترخیص آن انجام شود.

خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان

صادرات رب گوجه فرنگی به ترکیه

درآمد حاصله از صادرات رب گوجه فرنگی ترکیه در ربع اول سال با افزایشی 45 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 67 میلیون دلار افزایش یافت.

بر اساس داده های انجمن صادرکنندگان منطقه اژه، محصولات میوه و سبزی تازه ترکیه تاکنون به نزدیک به 100 کشور مختلف صادر می شود.

صادرات این بخش در روند مبارزه با کروناویروس سیری صعودی داشته است.
میر رضوی، دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه سالانه ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تن رب گوجه فرنگی در کشور تولید و ۳۰۰ هزار تن صرف مصرف داخلی می شود، اظهار داشت: ممنوعیت صادرات رب گوجه فرنگی از اول دی ماه سال جاری قطعا برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان آسیب زننده است. این در حالی است که بر اساس آمار جهانی ایران جزو ۱۰ تولیدکننده اول رب گوجه فرنگی در جهان است.

محصولی که در این بخش بیش از بقیه جلب دقت می کند، رب گوجه فرنگی بوده است.

بیشتین صادرات رب گوجه فرنگی ترکیه با 46 میلیون و 517 هزار دلار به کشور عراق صورت گرفته است.

آلمان با 5 میلیون و 600 هزار دلار و ژاپن با 3 میلیون و 46 هزار دلار در رده های بعدی قرار دارند.

اگر به دنبال صادرت رب گوجه فرنگی به ترکیه می باشید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران در ارتباط باشید.

خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان

صادرات رب گوجه فرنگی به افغانستان

صادرات رب گوجه فرنگی به افغانستان به قیمت مناسب و تحویل فوری در کارخانه رب گوجه ایران.

سید محمد میر رضوی، دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران در گفت و گو با خبرنگار «بازار» گفت: امسال رب گوجه فرنگی تولید شده بسیار زیاد داریم و از سوی دیگر رب اسپتیک و رب های در اوزان کمتر از ۵ کیلوگرم همیشه آزاد بوده است اما از دی ماه امسال صادرات رب اسپتیک ممنوع اعلام شده است.

میررضوی ضمن بیان اینکه مشخص نیست تا چه ماهی صادرات رب ممنوع باشد، افزود: این ممنوعیت ها برای صادرکنندگان آسیب زننده است و در صورتی که نتوانند آنچه وعده داده اند را صادر کنند باید به طرف قرارداد غرامت بدهند.

58560 کارخانه رب گوجه ایران

وی خاطر نشان کرد: این در حالی است که گوجه فرنگی زیادی کشت شده است و لذا بحث آزاد شدن صادرات رب گوجه فرنگی باید در دستور کار دولت قرار بگیرد.

چین و اسپانیا اصلی ترین تولیدکنندگان رب گوجه فرنگی
میررضوی در خصوص حوزه های صادراتی رب گوجه فرنگی نیز گفت: رب های در اوزان کمتر از ۵ کیلوگرم به همه کشورها صادر می شود و رب اسپتیک را به ایتالیا، روسیه و   اروپا هم صادرات داریم. جهت صادرت رب گوجه به افغانستان با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید

خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان

صادرات رب گوجه فرنگی آزاد شد

صادرت رب گوجه فرنگی آزاد شد شما می توانید آخرین خبر های برای صادرت رب گوجه فرنگی را در کارخانه رب گوجه ایران مطلع شوید.

صادرات رب گوجه اسپتیک

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کشور ایران به لحاظ تولید رب گوجه فرنگی در جایگاه هفتم و به لحاظ صادرات رب گوجه فرنگی در جایگاه ششم دنیا قرار گرفته است. کشورهای همسایه ایران به خصوص دو کشور عراق و افغانستان به دلیل قرابت فرهنگی و ذائقه‌ای که با ایران دارند، بیشترین وارد کنندگان رب گوجه فرنگی از ایران می‌باشند. کشورهای هدف صادرات رب گوجه فرنگی ایران یعنی کشورهای که بیشترین صادرات رب گوجه فرنگی ایران  به آن ها صورت می‌گیرد، شامل ۷ کشور عراق، افغانستان، روسیه، امارات، سوریه، تاجیکستان و قزاستان می‌باشند.  آمار مربوط به صادرات رب گوجه فرنگی ایران درسال ۹۶ به سه کشور عراق، افغانستان و روسیه به شرح زیر است:

میزان صادرات رب گوجه فرنگی به عراق: حدود ۱۰۵ میلیون دلار

میزان صادرات رب گوجه فرنگی به افغانستان: حدود ۵۷ میلیون دلار

میزان صادرات رب گوجه فرنگی به روسیه: حدود ۱۴ میلیون دلار

جهت صادرت رب گوجه فرنگی اسپتیک با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید

صادرات رب گوجه فرنگی به اروپا

بهترین برند های برای صادرت رب گوجه به اروپا شامل:

  • یارا
  • شکیب
  • فیجوا
  • نیلگون
  • ژکسی

… می باشد. جهت صادرت رب گوجه فرنگی به اروپا با مدیر فروش 09102660412 در ارتباط باشید.

خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
خرید عمده رب گوجه فرنگی ارزان
برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: پرتابل رب گوجه ایران
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09102660412
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: @rob-gojeh.ir
کانال مرکز رب گوجه ایران: rob-gojeh@

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

رب گوجه فرنگی با 30% تخفیف

رب گوجه فرنگی بازار با کمترین قیمت تا 30 درصد تخفیف بهترین فرصت برای شماست. …

رب گوجه فرنگی اسپتیک

رب گوجه فرنگی اسپتیک 36 تا 38 | رب گوجه فرنگی فله 36 تا 38

رب گوجه فرنگی اسپتیک بریکس 36 تا 38 | رب گوجه فرنگی فله بریکس 36 …

صادرات رب گوجه فرنگی به آفریقا

صادرات رب گوجه فرنگی به آفریقا

صادرات رب گوجه فرنگی فله و اسپتیک از کارخانه در سایز های و انداز های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم