صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان به آفریقا

صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان به آفریقا صادرات رب گوجه فرنگی ممتاز رب گوجه فرنگی خانگی شیشه ای رب گوجه فرنگی خانگی قوطی فلزی رب گوجه فرنگی خانگی فله رب گوجه فرنگی خانگی دوی پک از کارخانه و اطلاع از قیمت امروز رب گوجه فرنگی خانگی می توانید مستقیما با مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرید.

صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان به آفریقا

صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان و مناسب از کارخانه به آفریقا در کارخانه رب گوجه فرنگی ایران.

آیا می خواهید بدانید چگونه رب گوجه فرنگی خانگی ارزان قیمت را به آفریقا صادر کنید؟ پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان به آفریقا
صادرات رب گوجه فرنگی خانگی ارزان به آفریقا

دستور تهیه رب گوجه فرنگی ارزان قیمت چیست؟

دستور تهیه رب گوجه فرنگی خانگی برای صادرات رب گوجه فرنگی خانگی به آفریقا با قیمت مناسب از درب کارخانه.
ما در مقاله زیر برای شما طرز تهیه رب گوجه فرنگی خانگی  برای صادرات را برای شما آماده کرده ایم.

طرز تهیه رب گوجه فرنگی

اولین نکته این است که برای رب گوجه فرنگی باید از گوجه فرنگی سفت و سفت استفاده کنید. ابتدا گوجه ها را خوب بشویید سپس با چاقوی تیز 4 ورقه یا دو تکه خرد کنید و در قابلمه بزرگی بریزید.

2.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

در این مرحله قابلمه را روی حرارت قرار دهید و اجازه دهید آب گوجه فرنگی بیرون بیاید که باعث می شود پوست گوجه ها به راحتی از گوشتشان جدا شود. البته چون حرارت زیاد است مراقب باشید گوجه ها به ته قابلمه نچسبند.

3.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

پس از نرم شدن گوجه فرنگی، قابلمه را از روی حرارت بردارید، سپس یک توری سیمی با سوراخ های کوچک روی قابلمه دیگری قرار دهید، سپس گوجه ها را با فشار دست روی توری فلزی، ترجیحاً برای احتیاط، صاف کنید. سیب زمینی ها را پوست گرفته و آب آن را بگیرید.

4.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

توجه داشته باشید که فقط گوشت و آب گوجه فرنگی را باید از گریل رد کنید، زیرا رد کردن پوست یا دانه های گوجه فرنگی باعث می شود رب شما خیلی زود کپک بزند و خراب شود، پس با احتیاط گوجه ها را صاف کنید.

مرحله پنجم طرز تهیه رب گوجه فرنگی

بعد از اینکه گوجه فرنگی ها ریز خرد شد، قابلمه حاوی گوجه های پوست کنده را روی حرارت ملایم قرار دهید تا غلیظ شود. بعد از اینکه رب گوجه فرنگی کمی غلیظ شد، نمک را اضافه کرده و با رب مخلوط کنید.

6.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

برای اینکه مطمئن شوید رب گوجه فرنگی شما به غلظت کافی رسیده است، با قاشق روی رب خط بکشید. اگر خط ایجاد شده خیلی سریع پر شود، رب شما به غلظت کافی نرسیده و باید مدت بیشتری روی حرارت بماند تا غلیظ شود.

7.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

اگر مدت زیادی طول کشید تا خط ایجاد شده با قاشق پر شود یعنی رب شما غلیظ شده و آماده است. رب گوجه فرنگی زمانی که کمی غلیظ شد باید مرتباً هم بزنید زیرا احتمال ته نشین شدن آن بیشتر است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

8.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

در این مرحله باید خیلی مراقب باشید که ربتان ته نگیرد زیرا سوختن رب باعث بد طعم شدن رب شما می شود. بعد از اینکه رب گوجه فرنگی غلیظ شد، روغن مایع را اضافه کنید و خوب با رب مخلوط کنید تا رنگ رب روشن تر شود.

9.طرز تهیه رب گوجه فرنگی

در صورت تمایل می توانید روغن مایع بیشتری به رب خود اضافه کنید. پس از آماده شدن رب گوجه فرنگی، حرارت را خاموش کرده و اجازه دهید تا به دمای محیط برسد، سپس آن را در ظرف شیشه ای درب دار بریزید و در یخچال یا فریزر نگهداری کنید.

دستور تهیه رب گوجه فرنگی ارزان قیمت چیست؟
دستور تهیه رب گوجه فرنگی ارزان قیمت چیست؟

صادرات رب گوجه فرنگی به آفریقا

چون پخت رب گوجه فرنگی خانگی سخت است. از طرفی طعم خانه به شدت مورد استقبال مردم قرار می گیرد. این محصول در کارخانه تولید می شود. که سالانه مقدار زیادی به آفریقا صادر می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.