خانه / رب گوجه فرنگی مجید / خرید عمده رب گوجه مجید با تخفیف

خرید عمده رب گوجه مجید با تخفیف

خرید عمده رب گوجه مجید رب گوجه مجید خرید عمده رب گوجه مجید از کارخانه کارخانه رب گوجه مجید خرید رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید قیمت عمده رب گوجه مجید فروش عمده رب گوجه مجید از کارخانه رب گوجه فرنگی مجید کنسرو رب گوجه فرنگی مجید مقدار 800 گرم قیمت رب گوجه مجید شرکت مجید کارخانه رب گوجه مجید رب گوجه فرنگی مجید نمایندگی فروش رب گوجه مجید فروش عمده رب گوجه مجید

رب گوجه مجید

رب گوجه مجید تولید کننده انواع رب گوجه فرنگی در وزن های 300 600 800 گرمی می باشد.

جهت خرید عمده رب گوجه فرنگی مجید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران تماس حاصل فرمایید.

خرید عمده رب گوجه مجید از کارخانه

خرید عمده رب گوجه فرنگی مجید از کارخانه رب گوجه مجید در سایز ها و اندازهای مختلف در کارخانه رب گوجه ایران.

جهت خرید عمده رب گوجه مجید و اطلاع از قیمت رب گوجه فرنگی مجید برای فروش عمده رب گوجه از کارخانه با مدیر فروش 09102660412 ارتباط حاصل فرمایید.

کارخانه رب گوجه مجید

کارخانه رب گوجه مجید در شركت آذين شوشتر با شماره 319 در مورخ 1372/12/25 در اداره ثبت شركت هاي شوشتر ثبت گرديد و با پروانه بهره برداري شماره 069942 مورخ 1391/05/04 مشغول مي باشد.

و از تاريخ 1388/05/11 موفق به دريافت كارت بازرگاني به شماره 122673 شده و مشغول به فعاليت بازرگاني نيز مي باشد.

از زمان تاسيس با راه اندازي خطوط مدرن توليد مربا و آبليمو رسما آغاز به كار نمود.

از آن زمان به بعد با اجراي طرحهاي متوالي توسعه و تجهيز خطوط توليد محصولات جديد شامل: انواع شربت و رب گوجه فرنگي و عرقيات و گلاب و انواع سس و كنسروهاي غيرگوشتي و گوشتي و ترشيجات و شورجات و آبميوه و آبليمو و نوشابه به خطوط توليد پيشين اضافه گرديد.

برخي از محصولات اين شركت به دليل برخورداري از كيفيت بسيار بالاتر از سطوح تعريف شده، موفق به اخذ استاندارد تشويقي گرديده اند.

مجتمع صنايع غذايي مجيد شامل

شركتهاي توليدي از جمله؛

  • شركت برگ سبز جنوب
  • مجتمع صنايع غذايي جمشيد
  • شركت گلديس دشت فارس

مي باشد. كه محصولات اين مجتمع با نامهاي تجاري ثبت شده:

  1. مجيد
  2. دلنوش
  3. ملوانان چابهار
  4. جمشيد
  5. شفا

عرضه مي شود. جهت خرید عمده رب گوجه مجید خرید عمده رب گوجه شفا خرید عمده رب گوجه جمشید خرید عمده رب گوجه دلنوش خرید عمده رب گوجه ملوانان چابهار می توانید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه ارتباط حاصل فرمایید.

 

خرید رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید

خرید رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید و اطلاع از لیست قیمت روز رب گوجه مجید لیست قیمت رب گوجه شفا لیست قیمت رب گوجه دلنوش به بخش لیست قیمت رب گوجه مجید مراجعه کنید.

قیمت عمده رب گوجه مجید

قیمت عمده رب گوجه مجید را می توانید در کارخانه رب گوجه ایران علاوه بر قیمت عمده قیمت روز رب گوجه مجید را نیز دریافت می نمایید.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت عمده رب گوجه ایران بر روی لینک لیست قیمت رب گوجه امروز کلیک نمایید.

فروش عمده رب گوجه از  کارخانه رب گوجه فرنگی مجید

فروش عمده رب گوجه از کارخانه رب گوجه فرنگی مجید از درب کارخانه با تخفیف با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران ارتباط حاصل فرمایید.

کنسرو رب گوجه فرنگی مجید مقدار 800 گرم

کنسرو رب گوجه مجید 800 گرمی مجید بهترین گزرینه برای تهیه غذایی درجه یک با یک رب درجه یک می باشد.

جهت خرید عمده رب گوجه مجید و کنسرو رب گوجه فرنگی مجید 800 گرمی با مدیر فروش 09102660412 کارخانه ارتباط حاصل فرمایید.

قیمت رب گوجه مجید

قیمت رب گوجه قیمت روز رب گوجه مجید قیمت رب گوجه 300 گرمی قیمت روز 600 گرمی مجید قیمت رب گوجه مجید 800 گرمی و اطلاع از لیست قیمت رب گوجه فرنگی با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران ارتباط حاصل فرمایید.

شرکت مجید

شرکت مجید صنایع غذایی مجید در سال 1370 با راه‌اندازی خطوط مدرن مربا و آبلیمو رسما آغاز به کار نمود .

این که از 6 سالگی در کارگاه مرحوم پدرش، کارگاه تولید صنعت غذا مشغول شد و پس از دو سال یادگیری هر روز در حال رفت و برگشت به اهواز جهت خرید اجناس و شروع جدی کارش بود. او از صداقت و تجربه مرحوم پدرش به عنوان مهمترین شرط موفقیتش یاد نمود و گفت در سن 9 سالگی کارگاهی برای خودم افتتاح نمودم و کار را ابتدا با محصول حلوای زردک شروع نمودیم، کارگاه را به صورت خانوادگی اداره می‌کردیم و از 24 ساعت شبانه‌روز فقط 3 الی 4 ساعت استراحت می‌کردیم.

رب گوجه فرنگی مجید

در ضمن شرکت‌های آذین شوشتر و برگ سبز جنوب مفتخر به دریافت استانداردهای بین‌المللی ISO 9001-2008، ISO22000-2005، HALAL WORLD، HAACP گردیده‌اند. محصولات تولیدی ما با نام‌های تجاری مجید، جمشید، دلنوش، ملوانان چابهار و شفا علاوه بر توزیع در استان‌های همجوار در سایر نقاط کشور نیز عرضه گردیده و به سبب کیفیت ویژه در برخی از کشورهای جهان نیز توزیع می‌گردند. محصولات مجتمع صنایع غذایی مجید در دنیا از نظر مرغوبیت شناخته شده است.

نمایندگی فروش رب گوجه مجید

کار را تا 18 سالگی ادامه دادم و آن زمان توسط دولت وقت معاف شدم و پس از دریافت معافیت مجددا با جدیت به کار خود ادامه دادم. وی ادامه داد: اول کار مرحوم پدرم تولید حلوای زردک بود که در این راه 10 رقیب داشتیم که رقابتشان سالم نبود. آنها قصد ورشکستگی ما را داشتند اما هیچکس از کار ناصواب به نتیجه نرسید آنها با تمام رقابت ناسالمی که داشتند موفق نشدند سد راه موفقیت مرحوم پدرم و من شوند در آن زمان به یاد شعری افتادم با این مضمون:

هیچکس از پیش خود چیزی نشد/ هیچ آهن خنجر تیزی نشد هیچ حلوایی نشد استاد کار/ تا که شاگرد شکرریزی نشد

فروش عمده رب گوجه مجید

فروش عمده رب گوجه مجید از درب کارخانه و نمایندگی فروش رب گوجه مجید در کارخانه رب گوجه ایران.

فرآوری گوجه فرنگی گسترده ترین سبزیجات در سیاره ما است و نه تنها پایه فرهنگ غذایی مدیترانه ای است ، بلکه همچنین به عنوان مکمل اصلی غذاهای جهان عمل می کند.در کارخانه رب گوجه مجید فرایندها و ماشین های اختصاصی را برای تولید سس گوجه فرنگی با کیفیت بالا ، سس گوجه فرنگی ، رب گوجه فرنگی و همچنین آب گوجه فرنگی استفاده می کنند.

شما می توانید برای خرید و فروش رب گوجه مجید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه تماس حاصل فرمایید.

رب گوجه مجید

رب گوجه مجید را می توانید با صورت مستقیم از کارخانه و نمایندگی فروش در تهران مشهد اهواز خریداری نمایید.

تمام خطوط کارخانه رب گوجه مجید با توجه به الزامات بین المللی درجه مواد غذایی طراحی شده اند و با بهره گیری از روش ها و سیستم های تمیز کردن یکپارچه یا سیستم CIP متمرکز و کاملاً اتوماتیک کاملاً قابل تمیز هستند. کارخانه رب گوجه به طور خاص برای تضمین CIP کامل و کارآمد در کارخانه های فرآوری میوه طراحی شده است.

خرید عمده رب گوجه مجید از کارخانه

خرید عمده رب گوجه مجید از درب کارخانه رب گوجه مجید به صورت عمده در کارخانه رب گوجه ایران جهت خرید عمده رب گوجه مجید فروش عمده رب گوجه فرنگی مجید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ارتباط حاصل فرمایید. اصطلاح Hot Break به این معنی است که گوجه فرنگی تازه هنگام گرم شدن خرد می شود ، در دمای 85 تا 100 درجه سانتیگراد ، در حالی که Cold Break به این معنی است که گوجه فرنگی تازه در دمای پایین تر ، از 65 تا 75 درجه سانتیگراد خرد می شود. تفاوت بین این دو محصول در گرانروی آشکار است ، اندازه گیری شده در سانتی متر بوستویک. محصول Hot Break چسبناک تر و در نتیجه متراکم تر است و دارای ویسکوزیته متوسط ​​بوستویک بین 3.5 تا 6 سانتی متر است ، در حالی که محصول Cold Break چسبناکی کمتری دارد ، بنابراین چگالی کمتری دارد و به طور معمول ویسکوزیته از 9 تا 16 سانتی متر بوستویک است. محصول HB معمولاً برای سس گوجه فرنگی و سس های مختلفی که به Brix 28-30 درجه نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که CB به طور عمده برای خمیر کنسانتره سه گانه در 36-38 درجه بریکس ، بسته بندی شده در قوطی های 500 یا 1000 گرم برای مصارف خانگی استفاده می شود.

کارخانه رب گوجه مجید

مراحل تولید رب گوجه ؛

تفاوت بین این دو محصول در گرانروی آشکار است ، اندازه گیری شده در سانتی متر بوستویک. محصول Hot Break چسبناک تر و در نتیجه متراکم تر است و دارای ویسکوزیته متوسط ​​بوستویک بین 3.5 تا 6 سانتی متر است ، در حالی که محصول Cold Break چسبناکی کمتری دارد ، بنابراین چگالی کمتری دارد و به طور معمول ویسکوزیته از 9 تا 16 سانتی متر بوستویک است. محصول HB معمولاً برای سس گوجه فرنگی و سس های مختلفی که به Brix 28-30 درجه نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که CB به طور عمده برای خمیر کنسانتره سه گانه در 36-38 درجه بریکس ، بسته بندی شده در قوطی های 500 یا 1000 گرم برای مصارف خانگی استفاده می شود.

خرید رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید

خرید رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید و نمایندگی فروش رب گوجه مجید از طرق ارتباط با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران ارتباط حاصل فرمایید.

مراحل تولید رب گوجه ؛

محصول HB معمولاً برای سس گوجه فرنگی و سس های مختلفی که به Brix 28-30 درجه نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که CB به طور عمده برای خمیر کنسانتره سه گانه در 36-38 درجه بریکس ، بسته بندی شده در قوطی های 500 یا 1000 گرم برای مصارف خانگی استفاده می شود.

قیمت عمده رب گوجه مجید

قیمت عمده رب گوجه مجید قیمت عمده رب گوجه مجید 300 گرمی قیمت عمده رب گوجه 600 گرمی قیمت عمده رب گوجه 800 گرمی از طریق ارتباط با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران .

مراحل تولید رب گوجه ؛

گوجه فرنگی های تازه ای که با کامیون ها به کارخانه می رسند ، در یک کانال جمع آوری بارگیری می شوند (همچنین به آن فلوم می گویند) ، یک مجرای فولاد ضد زنگ یا سیمان که به طور مداوم در آن مقدار آب 3 تا 5 برابر بیشتر از مقدار گوجه فرنگی تخلیه شده پمپ می شود. به عنوان مثال ، میزان 10 تن در ساعت حداقل به 30 متر مکعب در ساعت آب نیاز دارد.

فروش عمده رب گوجه از  کارخانه رب گوجه فرنگی مجید

فروش عمده رب گوجه از  کارخانه رب گوجه فرنگی مجید بصورت عمده و اطلاع از لیست قیمت عمده رب گوجه مجید در کارخانه رب گوجه ایران

مراحل تولید رب گوجه ؛

این جریان آب گوجه فرنگی را به آسانسور غلتکی منتقل می کند و سپس آن را به ایستگاه مرتب سازی منتقل می کند. کامیون های حمل و نقل در کنار دود پارک می شوند و در حالی که تریلرهای حاوی گوجه فرنگی به سمت آن متمایل می شوند ، یک اپراتور با استفاده از یک لوله مخصوص ، مقدار زیادی آب را درون کامیون لوله می کند ، تا گوجه فرنگی ها از آن خارج شوند. دهانه مخصوص 50 50 50 سانتی متر. به این ترتیب گوجه فرنگی و آب به تدریج وارد فلوم می شوند بدون اینکه آسیبی ببینند.

کنسرو رب گوجه فرنگی مجید مقدار 800 گرم

کنسرو رب گوجه فرنگی مجید مقدار 800 گرمی بصورت عمده از درب کارخانه و نمایندگی های فروش رب گوجه فرنگی مجید در تهران مشهد اهواز بوشهر در سراسر کشور. برای خرید رب گوجه مجید فروش رب گوجه فرنگی مجید با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران ارتباط حاصل فرمایید.

گوجه فرنگی ها پس از شستشو تحت سیستم پاشش آب تمیز (ترجیحاً آب آشامیدنی) ، به ایستگاه مرتب سازی می رسند. در اینجا کارکنان گوجه فرنگی های سبز ، آسیب دیده و بیش از حد کوچک را که بر روی یک نوار نقاله رد شده (یا یک سوراخ کن) قرار می گیرند ، برداشته و سپس در یک جعبه بزرگ یا مستقیماً درون یک کامیون جمع می کنند تا با خود ببرند. گوجه فرنگی مناسب برای فرآوری به ایستگاه خرد کردن منتقل می شود (این ممکن است آسیاب چکشی یا مونو پمپ مخصوص تهیه شده با پیچ پیش تغذیه باشد) در آنجا خرد می شود. خمیر کاغذ برای پردازش Cold Break از قبل در دمای 65-75 درجه سانتیگراد یا برای پردازش Hot Break تا 95-85 درجه سانتیگراد گرم می شود. صفحه کنترل اصلی در اواپراتور دمای قبل از گرم شدن را تنظیم می کند.

قیمت رب گوجه مجید

قیمت رب گوجه مجید را می توانید در بخش لیست قیمت روز رب گوجه مجد دریافت نمایید.

مراحل تولید رب گوجه ؛

گوجه فرنگی مناسب برای فرآوری به ایستگاه خرد کردن منتقل می شود (این ممکن است آسیاب چکشی یا مونو پمپ مخصوص تهیه شده با پیچ پیش تغذیه باشد) در آنجا خرد می شود.

شرکت مجید

قیمت رب گوجه مجید از شرکت رب گوجه مجید را می توانید در بخش لیست قیمت روز رب گوجه مجید دریافت نمایید.

مراحل تولید رب گوجه ؛

خمیر کاغذ برای پردازش Cold Break از قبل در دمای 65-75 درجه سانتیگراد یا برای پردازش Hot Break تا 95-85 درجه سانتیگراد گرم می شود. صفحه کنترل اصلی در اواپراتور دمای قبل از گرم شدن را تنظیم می کند.

کارخانه رب گوجه مجید

قیمت رب گوجه مجیداز کارخانه رب گوجه مجید و شرکت رب گوجه مجید را می توانید در بخش لیست قیمت روز رب گوجه مجید دریافت نمایید. و با مدیر فروش 09102660412 کارخانه تماس بگیرید.

مراحل تولید رب گوجه ؛

تفاله گوجه فرنگی گرم شده (الیاف ، آب ، پوست و دانه ها) از طریق پمپ مخصوص به یک واحد استخراج متشکل از دو ایستگاه عملیاتی منتقل می شود: یک دستگاه پالپ و یک تصفیه خانه ، مجهز به دو غربال با مشهای متفاوت. غربال اول قطعات جامد را تا 1 میلی متر پردازش می کند ، در حالی که تصفیه کننده بسته به نوع غربال نصب شده بر روی دستگاه ، قطعات جامد را تا 0.6 میلی متر پردازش می کند (تولید کننده در صورت لزوم می تواند غربال هایی با سوراخ های مختلف را تهیه کند).

رب گوجه فرنگی مجید

رب گوجه فرنگی مجید و شرکت رب گوجه فرنگی علاوه بر رب گوجه فرنگی گلاب عر قیجات مربا را می توانید در کارخانه رب گوجه ایران

مراحل تولید رب گوجه ؛

بنابراین دو محصول از واحد استخراج خارج می شوند: آب تصفیه شده برای غلظت و مواد زائد برای دفع. عملکرد متوسط ​​استخراج با توجه به عوامل مختلف متفاوت است: دمای تفاله (دمای بالاتر به معنی افزایش عملکرد آب است) ، انواع گوجه فرنگی های تصفیه شده ، نوع غربال نصب شده ، سرعت چرخش و شکل روتور در هر یک از اجسام جوان کننده واحد. با این حال ، به طور متوسط ​​، عملکرد حدود 95 است.

نمایندگی فروش رب گوجه مجید

نمایندگی فروش رب گوجه مجید در شهر های بزرگ وظیفه پخش رب گوجه فرنگی مجید با تحویل فوری را برعهده دارند.

مراحل تولید رب گوجه؛

به عنوان مثال ، اگر دستگاه استخراج با 100 کیلو گرم تفاله گرم تغذیه شود ، 95 کیلوگرم آب و 5 کیلوگرم زباله تولید می کند. علاوه بر این ، یک هدررفت محصول فرضی نیز در حدود 1-3٪ از ایستگاه های درجه بندی وجود دارد. بنابراین ، 100 کیلوگرم گوجه فرنگی تخلیه شده از کامیون ها حدود 93-94 کیلوگرم آب تولید می کند تا غلیظ شود.

فروش عمده رب گوجه مجید

خرید عمده رب گوجه مجید فروش عمده رب گوجه مجید و اطلاع از لیست قیمت رب گوجه مجید از درب کارخانه و نمایندگی فروش رب گوجه مجید توسط ارتباط با مدیر فروش 09102660412 کارخانه رب گوجه ایران .

مراحل تولید رب گوجه؛

در این مرحله آب تصفیه شده در یک مخزن بزرگ جمع می شود که دائماً اواپراتور را تغذیه می کند. این مخزن به تنظیم کننده های نشانگر حداکثر و حداقل سطح مجهز است که پمپ را که آب را به اواپراتور می رساند کنترل می کنند.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: پرتابل رب گوجه ایران
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09102660412
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: @rob-gojeh.ir
کانال مرکز رب گوجه ایران: rob-gojeh@

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

خرید عمده رب گوجه فرنگی گلدن ویو

خرید عمده رب گوجه فرنگی گلدن ویو | قیمت امروز

خرید رب گوجه فرنگی گلدن ویو خرید عمده رب گوجه فرنگی گلدن ویو فروش رب …

قیمت رب گوجه فرنگی امروز

قیمت رب گوجه فرنگی امروز

قیمت رب گوجه فرنگی امروز قیمت خرید رب گوجه فرنگی و قیمت فروش رب گوجه …

قیمت و خرید رب گوجه فرنگی اسمیف

قیمت و خرید رب گوجه فرنگی اسمیف از کارخانه

قیمت و خرید رب گوجه فرنگی اسمیف از کارخانه رب گوجه اسمیف انجام می گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم